Jesteśmy silnym i pewnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy bezpieczny współczynnik wypłacalności oraz 100% polskiego kapitału.

Klienci indywidualni Oferta dla firm

KORONAWIRUS - POMOC DLA KLIENTÓW BANKU

Bank Spółdzielczy w Jaworznie oferuje rozwiązania pomocowe dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, których sytuacja finansowa istotnie pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa.

SZCZEGÓŁY ROZWIĄZAŃ dla Klientów indywidualnych:

Bank Spółdzielczy w Jaworznie umożliwia bezpłatne zawieszenie spłaty rat kredytów gotówkowych, hipotecznych, na zakup pojazdów oraz kredytów na kolektory słoneczne. Tzw. "WAKACJE KREDYTOWE" polegają na odroczeniu spłaty rat kapitałowo-odsetkowych na okres do 3 miesięcy na wniosek Kredytobiorcy. W przypadku skorzystania z wakacji kredytowych liczba rat nie ulega zmianie, natomiast wysokość pozostałych do spłaty rat kapitałowo-odsetkowych przypadających po okresie trwania "wakacji kredytowych" ulega odpowiedniemu zwiększeniu.

WNIOSEK O ODROCZENIE SPŁATY RAT dla Klientów indywidualnych POBIERZ

Wypełniony i podpisany przez wszystkich Współkredytobiorców wniosek należy przesłać na adres poczty elektronicznej: centrala-bs.jaworzno@bankbps.pl lub złożyć w siedzibie Banku. 

 

SZCZEGÓLY ROZWIĄZAŃ DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH:

Istnieje możliwość zawieszenia (odroczenia):

- rat kapitałowych w przypadku kredytów obrotowych, inwestycyjnych i kredytów hipotecznych dla firm na okres 3 miesięcy, bez wydłużenia okresu kredytowania. Po okresie odroczenia pozostałe do spłaty raty zostaną równomiernie powiększone o odroczoną wysokość kapitału,

- okresu kredytowania w przypadku kredytów w rachunku bieżącym lub kredytów obrotowych z jednorazowym terminem spłaty.

Klient zobowiązany jest w okresie odroczenia do spłaty odsetek od kredytu.

WNIOSEK O ODROCZENIE SPŁATY RAT dla Klientów Instytucjonalnych Pobierz

Wypełniony i podpisany przez osoby reprezentujące Klienta wniosek należy przesłać na adres poczty elektronicznej: centrala-bs.jaworzno@bankbps.pl lub złożyć w siedzibie Banku. 

Copyright © Bank Spółdzielczy w Jaworznie :: wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: r-h.pl