Jesteśmy silnym i pewnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy bezpieczny współczynnik wypłacalności oraz 100% polskiego kapitału.

Klienci indywidualni Oferta dla firm

Aktualności

KREDYTY NA FOTOWOLTAIKĘ

BĄDŹ EKO, OSZCZĘDZAJ, SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!!

KORONAWIRUS - POMOC DLA KLIENTÓW BANKU

Bank Spółdzielczy w Jaworznie oferuje rozwiązania pomocowe dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, których sytuacja finansowa istotnie pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa.

KREDYT "CZTERY PORY ROKU"

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel - skorzystaj z kredytu "CZTERY PORY ROKU" TERAZ BEZ PROWIZJI!!!

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ to strzał w 10-TKĘ Tylko u nas: TANIO, SZYBKO, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW Nie zwlekaj, skorzystaj już dzisiaj! Takiego kredytu nie znajdziesz w innym banku. ZAPRASZAMY

Nowa wersja systemu eBankNet!!

Szanowni Klienci, Informujemy, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa korzystania z systemu bankowości internetowej i łatwiejszego zarządzania rachunkami, od dnia 5 września 2019 roku wdrożyliśmy nową wersję systemu eBankNet. Jeśli będą mieli Państwo trudności z zalogowaniem prosimy aby w pierwszej kolejności odświeżyć stronę wciskając klawisz F5. W przypadku problemów prosimy o kontakt z pracownikami Banku.

RODO - bezpieczeństwo danych osobowych

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.

DYSPOZYCJA NA WYPADEK ŚMIERCI

Zgodnie z art. 56 Ustawy prawo bankowe każdy pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowego, oszczędnościowo-rozliczeniowego, terminowej lokaty oszczędnościowej może polecić dokonanie - po swojej śmierci - wypłaty z rachunku wskazanym osobom:...

Przenieś ROR i oszczędności do Banku Spółdzielczego

Szybka i miła obsługa, łatwy dostęp do środków pieniężnych w kasach Banku i za pomocą karty płatniczej, bankowość internetowa, stałe zlecenia. Konta oszczędnościowe i lokaty terminowe z gwarancją bezpieczeństwa.

Zmiany w usłudze 3D Secure

Szanowni Klienci, we wrześniu wchodzą w życie zmodyfikowane regulacje kartowe z ramach zmian wynikających z wymogów Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw zawierające zapisy odnoszące się do zmian w obsłudze silnego uwierzytelnienia transakcji kartowych realizowanych w Internecie. Niniejszym pragniemy przybliżyć Państwu istotę tych zmian.

MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI (ang. Split Payment)

Od dnia 1 lipca 2018 r. obowiązuje Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

1 2

Copyright © Bank Spółdzielczy w Jaworznie :: wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: r-h.pl