Jesteśmy silnym i pewnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy bezpieczny współczynnik wypłacalności oraz 100% polskiego kapitału.

Klienci indywidualni Oferta dla firm

Aktualności

KREDYT 3+3 POWRACA!!!!

Wraz z Nowym Rokiem oferujemy Państwu promocyjny KREDYT 3+3

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ to strzał w 10-TKĘ Tylko u nas: TANIO, SZYBKO, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW Nie zwlekaj, skorzystaj już dzisiaj! Takiego kredytu nie znajdziesz w innym banku. ZAPRASZAMY

Przenieś ROR i oszczędności do Banku Spółdzielczego

Szybka i miła obsługa, łatwy dostęp do środków pieniężnych w kasach Banku i za pomocą karty płatniczej, bankowość internetowa, stałe zlecenia. Konta oszczędnościowe i lokaty terminowe z gwarancją bezpieczeństwa.

e-składka PROSTE PŁATNOŚCI ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. zmienią się zasady rozliczeń z ZUS. Przedsiębiorcy do końca roku dostaną jeden indywidualny numer rachunku składkowego. Nie będą już aktywne dotychczasowe numery rachunków, na które przedsiębiorcy opłacali składki. Więcej informacji na www.zus.pl/eskladka oraz telefonicznie 22 560 16 00.

- LOKATY TERMINOWE -

- 6 miesięczne od 5.000 zł z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 1,30% w stosunku rocznym; - 12 miesięczne do 5.000 zł z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 1,45% w stosunku rocznym.

DYSPOZYCJA NA WYPADEK ŚMIERCI

Zgodnie z art. 56 Ustawy prawo bankowe każdy pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowego, oszczędnościowo-rozliczeniowego, terminowej lokaty oszczędnościowej może polecić dokonanie - po swojej śmierci - wypłaty z rachunku wskazanym osobom:...

Zasady Ładu Korporacyjnego

Zarząd Banku Spółdzielczego w Jaworznie oświadcza, że Bank Spółdzielczy w Jaworznie i jego organy w zakresie swoich kompetencmi będą stosować Zasady Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, przyjętych uchwałą Komisji Nadzoru Finansowego Nr 218/2014 z dnia 22 lipca 2014 roku (Dz.Urz.KNF poz.17).

Copyright © Bank Spółdzielczy w Jaworznie :: wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: r-h.pl