Jesteśmy silnym i pewnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy bezpieczny współczynnik wypłacalności oraz 100% polskiego kapitału.

Klienci indywidualni Oferta dla firm

Aktualności

Kredyt Wakacyjny 3+3

Oprocentowanie - tylko 3% w stosunku rocznym Prowizja - 3% Kwota kredytu - do 5.000 zł Okres spłaty - do 36 miesięcy Bez dodatkowych kosztów, bez zbędnych formalności.

MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI (ang. Split Payment)

Z dniem 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

RODO - bezpieczeństwo danych osobowych

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ to strzał w 10-TKĘ Tylko u nas: TANIO, SZYBKO, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW Nie zwlekaj, skorzystaj już dzisiaj! Takiego kredytu nie znajdziesz w innym banku. ZAPRASZAMY

Przenieś ROR i oszczędności do Banku Spółdzielczego

Szybka i miła obsługa, łatwy dostęp do środków pieniężnych w kasach Banku i za pomocą karty płatniczej, bankowość internetowa, stałe zlecenia. Konta oszczędnościowe i lokaty terminowe z gwarancją bezpieczeństwa.

e-składka PROSTE PŁATNOŚCI ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. zmienią się zasady rozliczeń z ZUS. Przedsiębiorcy do końca roku dostaną jeden indywidualny numer rachunku składkowego. Nie będą już aktywne dotychczasowe numery rachunków, na które przedsiębiorcy opłacali składki. Więcej informacji na www.zus.pl/eskladka oraz telefonicznie 22 560 16 00.

- LOKATY TERMINOWE -

- 6 miesięczne od 5.000 zł z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 1,30% w stosunku rocznym; - 12 miesięczne do 5.000 zł z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 1,45% w stosunku rocznym.

DYSPOZYCJA NA WYPADEK ŚMIERCI

Zgodnie z art. 56 Ustawy prawo bankowe każdy pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowego, oszczędnościowo-rozliczeniowego, terminowej lokaty oszczędnościowej może polecić dokonanie - po swojej śmierci - wypłaty z rachunku wskazanym osobom:...

Zasady Ładu Korporacyjnego

Zarząd Banku Spółdzielczego w Jaworznie oświadcza, że Bank Spółdzielczy w Jaworznie i jego organy w zakresie swoich kompetencmi będą stosować Zasady Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, przyjętych uchwałą Komisji Nadzoru Finansowego Nr 218/2014 z dnia 22 lipca 2014 roku (Dz.Urz.KNF poz.17).

Copyright © Bank Spółdzielczy w Jaworznie :: wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: r-h.pl