Jesteśmy silnym i pewnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem.
Posiadamy bezpieczny współczynnik wypłacalności oraz 100% polskiego kapitału.

Klienci indywidualni Oferta dla firm

Aktualności

Przypomnienie o zmianach w usłudze 3D Secure

Przypomnienie o zmianach w usłudze 3D Secure

KREDYT EKOLOGICZNY

EKO? Logiczne, że się opłaca! Z naszym KREDYTEM inwestycje ekologiczne są opłacalne.

Nowa funkcjonalność KARTOSFERY

Ustanowienie kodu PIN do transakcji internetowych

KREDYT "CZTERY PORY ROKU"

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel - skorzystaj z kredytu "CZTERY PORY ROKU" TERAZ BEZ PROWIZJI!!!

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ

KREDYT REMONTOWY NA 5-TKĘ to strzał w 10-TKĘ Tylko u nas: TANIO, SZYBKO, BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW Nie zwlekaj, skorzystaj już dzisiaj! Takiego kredytu nie znajdziesz w innym banku. ZAPRASZAMY

KORONAWIRUS - POMOC DLA KLIENTÓW BANKU

Bank Spółdzielczy w Jaworznie oferuje rozwiązania pomocowe dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, których sytuacja finansowa istotnie pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa.

MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI (ang. Split Payment)

Od dnia 1 lipca 2018 r. obowiązuje Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

RODO - bezpieczeństwo danych osobowych

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych. Najważniejszym celem RODO jest wzmocnienie ochrony danych osobowych osób fizycznych, które są gromadzone i przetwarzane przez firmy oraz instytucje prowadzące działalność na terenie Unii Europejskiej.

DYSPOZYCJA NA WYPADEK ŚMIERCI

Zgodnie z art. 56 Ustawy prawo bankowe każdy pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowego, oszczędnościowo-rozliczeniowego, terminowej lokaty oszczędnościowej może polecić dokonanie - po swojej śmierci - wypłaty z rachunku wskazanym osobom:...

Przenieś ROR i oszczędności do Banku Spółdzielczego

Szybka i miła obsługa, łatwy dostęp do środków pieniężnych w kasach Banku i za pomocą karty płatniczej, bankowość internetowa, stałe zlecenia. Konta oszczędnościowe i lokaty terminowe z gwarancją bezpieczeństwa.

1 2

Copyright © Bank Spółdzielczy w Jaworznie :: wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie: r-h.pl